ימי כיף לקבוצות בפארק רעננה

אחד המקומות המושלמים עבור ימי כיף לקבוצות, נמצא בפאתי העיר רעננה. כל מה שרציתם לדעת על פעילות קבוצתית בפארק רעננה.

באזור השרון, בפאתי העיר רעננה, ממוקם פארק גדול, המכיל מרחבים גדולים של דשא ומתאים במיוחד לקבוצות המחפשות מקום פסטורלי לימי כיף. הסמיכות של הפארק לעיר גדולה ומפותחת, מאפשרת הגעה קלה למקום וגם פותחת בפני המארגנים אינסוף אפשרויות לפעילות בפארק עצמו וגם שילוב אטרקציות נוספות או ביקורים נוספים באזור.  נקודה חשובה נוספת, היא העובדה שלפארק עצמו יש חנייה גדולה ונוחה, כך שאפשר להגיע באופן עצמאי או באמצעות הסעה, בהתאם לרצון המארגנים ולתקציב.

אילו פעילויות אפשר לערוך בפארק?

אחת המטרות העיקריות של ימי כיף היא ליצור פעילויות גיבוש, שיובילו להכרות מעמיקה בין המשתתפים ומפגש עם אנשים שהם רגילים לראות ביום יום, בתנאים אחרים. כך תוכלו לראות את האנשים שעובדים אתכם באור אחר לגמרי ולהתקרב אליהם באמצעות פעילויות גיבוש שונות ובילוי משותף בימי כיף מסוג זה.

השטח הירוק הגדול הקיים בפארק, מחולק באמצעות שבילים נוחים להליכה וגם שבילים לרכיבה על אופניים, מגרשים מיוחדים לגלגליות, הוקי, טניס, מתקני כושר ואטרקציות נוספות. ברחבי הפארק פזורים פסלים אמנותיים המוסיפים לחן של המקום. בזכות השטחים הגדולים, אפשר לקיים במקום פעילויות גיבוש מסוג סדנאות O.D.T, הכוללות בדרך כלל תחרויות משעשעות ואתגרים פיזיים ומחשבתיים.

מלבד מרחבי הדשא הגדולים, שיש בפארק רעננה, יש גם אגם מלאכותי שאפשר לערוך בו שייט רגוע ונעים, בתוך ספינה קטנה השטה לה במים, מוקפת בברבורים ושקנאים. את האווירה הפסטורלית ישלימו העצים והצמחייה שמסביב, גשר עץ המאפשר חצייה רגלית של האגם ומזרקה קטנה.

בנוסף, יש במקום עמדת תצפית מרהיבה, המאפשרת ראייה של כל הפארק וגם צופה על העיר רעננה וחלק מן העיר הרצליה. בסיום השייט והתצפית, אפשר לערוך פיקניק כפרי באווירה פסטורלית, באחד ממתמחי הדשא המכילים שולחנות ומתחמי ישיבה. ואם ברצונכם לאכול בצורה מסודרת יותר, אתם מוזמנים למסעדה הנמצאת בתוך הפארק, בסמוך לאגם.

בזכות המתקנים הרבים שיש בפארק ופינת החי הקטנה, אפשר לקיים במקום ימי כיף לא רק לקבוצות עובדים, אלא גם לקבוצות ילדים, תלמידים וגם למשפחות המתארגנות ביחד, או כאשר מקום העבודה רוצה לתכנן יום כיף שיתאים לעובדים ולמשפחות שלהם. את ארגון ימי הכיף עושות בדרך כלל חברות מקצועיות היודעות להפיק יום כזה ולדאוג לכל הפרטים הקטנים. הניסיון של החברה והמקצועיות שלה, תתבטא בהתאמת הפעילות לאופי ומספר האנשים בקבוצה וכדאי לסכם מראש מה תרצו שהיום הזה יכלול ואלו דגשים חשובים לכם. כך, שאם למשל הקבוצה כוללת ילדים או יום הכיף כולו מיועד לילדים, כדאי לשלב סיור ברכבת הקיימת בפארק ולא לוותר על השיט.

היתרונות הרבים הקיימים בפארק רעננה, מאפשרים לתכנן ולהפיק ימי כיף לקבוצות בכל הגילאים. ההנאה מובטחת.

Undefined