החל מהצעת נישואין ועד ברית עולמים - השלבים

אין הרבה דברים שישנו את החיים שלך כמו ההחלטה להתחתן עם בת הזוג שלך. לכן בהחלט אפשר להבין את ההתרגשות שלך ואפשר להבין מדוע אתה רוצה לעשות הכול כדי שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת. הטיפ הכי חשוב שנוכל לתת לך הוא לתכנן את הדברים כמו שצריך, בין אם מדובר על הצעת הנישואין ובין אם מדובר על החתונה עצמה, כאשר ההבדל הוא שאת הצעת הנישואין תתכנן לבד ואת החתונה תתכנן עם אשתך לעתיד. אז מה הם בעצם השלבים שצריך לעבור מהרגע שמחליטים להתחתן ועד הרגע שעומדים ביחד מתחת לחופה?

הצעת נישואין: איזה טבעת אתה רוצה לקנות לבת הזוג שלך? איפה אתה רוצה להציע לה נישואין ואיזו אווירה אתה רוצה ליצור? האם אתה מעדיף לעשות את זה בצימר רומנטי או שאולי תרצה לעשות לה מופע רחוב בהפתעה?

התאריך המושלם: אחרי שתשמע את ה"כן" המיוחל צריך יהיה להתחיל לתכן את החתונה עצמה ולפני הכול חשוב לקבוע תאריך. אחרי שיהיה לכם תאריך ניתן יהיה להתחיל חשוב על כל שאר הפרטים.

המקום והאוכל: אין דבר חשוב יותר מאשר המקום עצמו שבו תרצו להתחתן ומהאוכל שתרצו להגיש לאורחים שלכם. האורחים שלכם עושים מאמץ ומגיעים ביום שבו אתם רוצים למקום שעליו החלטתם ולכן חשוב לתת להם יחס טוב ואוכל משובח. זה אומר שאתה ואשתך לעתיד צריכים לצאת למסע טעימות אך החדשות הטובות הן שגם תיהנו בוודאי מכל החגיגה הזאת.

להזמין את האורחים בצורה מכובדת: זה לא סוד שהיום אנשים מזמינים את האורחים שלהם לפעמים גם רק באימייל או בהודעה כתובה אך האמת היא שזה לא מספיק מכובד. הזמנות לחתונה זה משהו שבהחלט לא כדאי לוותר עליו כי בסופו של דבר זו גם מזכרת שנשארת מכל האירוע הזה. לכן כדאי לבחור עוד היום את המעצבת שתכין לכם את ההזמנות הכי יפות שיש, אז למה אתם מחכים?

חשוב לעבוד עם תקציב מסודר

אם חשבת לרגע להתחיל להפיק את הצעת הנישואין ואת החתונה עצמה ככה סתם מבלי שאתה יודע כמה זה עתיד לעלות לך אנחנו ממליצים לך לעצור לרגע. הצעת נישואין, חתונה, הזמנות לאירוע וכל שאר הפרטים אלה הוצאות כלכליות לא קטנות ולכן צריך להתכונן לקראתן מראש. אומנם זה נכון שברוב המקרים לא אתה תממן לבד את כל האירועים הללו ואת כל ההוצאות אך בהחלט כדאי לדעת מבעוד מועד על כמה כסף מדובר. אירועים בסדר גודל כזה תמיד מרגשים ולכן המטרה היא להשקיע בהם כמה שיותר ואף להוסיף אטרקציות מיוחדות. עם זאת, עדיף לשמור על גבולות התקציב כי אחרת תתחיל את חייך המשותפים עם האישה שאתה אוהב כשיש לכם חובות לשלם. 

Undefined