שייט רומנטי

לחצו ובחרו את החבילה המתאימה עבורכם:

 
שייט רומנטי באגם

באגם הברבורים בפארק רעננה תחכה לכם חוויה רומנטית שאין כמותה...

בעת השקיעה, בכסות הלילה ,או בשעות הערביים תנחתו על מושבי העור האדומים ולצלילי הסרנאדות המתנגנות ,לאור נרות ,כאשר הגונדולייר והמארחת מקבלים אתכם בטקס קבלת פנים של מזיגת היין והגשת השוקולדים. הגונדולה הינה מקורית והובאה מוונציה במטרה לשרת זוגות אוהבים.

שהינכם מגיעים ,צעדו מספר צעדים אל האגם המרשים המעוטר באורות רכים , תנו לגונדולייר את ידכם והוא יעלה אתכם לסיפון האהבה בלימוזינה של המים בפארק רעננה. ברקע ההפלגה ילוו אתכם ברבורים האגם הלבנים והשחורים, השקנאים ,ברווזים וחיות המים האחרים.

תוך כדי שיוט תסכלו סביבכם ושימו לב שגני הפארק העוטפים את האגם מציגים את צמחיית שבעת המינים וגן התבלינים .

לאחר השייט בן חצי השעה, תוכלו להתפנק בסעודה איטלקית כיד המלך במסעדה הצמודה לאגם. אם ברצונכם להפתיע את בן זוגכם בשייט רומנטי ואף להציע נישואים במהלכו. צרו קשר עימנו, ונתאים עבורכם יחדיו חוויה אולטימטיבית שתיזכר לעוד שנים רבות וטובות.

אנחנו בגונדולייר מבטיחים לכם שייט רומנטי בלתי נשכח, כל מה שעליכם לעשות הוא לקבוע תאריך מתאים ולהתקשר למספר 053-7264144 ואנחנו נדאג לכל השאר .

חדש בגונדולייר אגם פארק רעננה ! אפשרות להזמנת שוברי מתנה לשייט , מסעדה,ספא ועוד... המימוש הוא ללא תאריך ותקף לחצי שנה מהזמנת השובר.

מידע טכני נוסף להזמנת שייט רומנטי בגונדולה :

* הזמנת שייט רומנטי בגונדולייר מתקיימות מראש בלבד
* הגונדולה עובדת מראשון עד חמישי בשעות הערב.
* השייט תלוי בתנאי מזג האוויר
* ללקוח המזמין שייט רומנטי :
- עד 3 ימי עבודה לפני האירוע ניתן לבטל או לשנות את ההזמנה. במידה ומתקיים ביטול/שינוי יומיים לפני המאורע סכום התשלום יהיה 50% מכל העסקה במידה ומתקיים ביטול ביום האירוע - הלקוח ישלם את הסכום במלואו הכללים הנ"ל לא תקפים במידה והשייט לא מתאפשר בעיקבות תנאי מזג האויר, כוח עליון וסיבות שלא ניתנות לשליטה על ידי בית העסק.
- איחור לאירוע - יבוא על חשבון האירוע- אנא הימנעו מאיחורים.

זוגות רבים בילו בגונדולה וחוו חוויה רומנטית בלתי נשכחת .
ניתן לטייל בספר האורחים ולהתרגש מכך...
מספר חוויות מגונדולייר...

*רונית בן-סימן
אין מילים לתאר את החוויה המדהימה שעברתי! שקט ושלווה מלווה במוסיקה מרגיע ,וכשהנוף של הפארק והברבורים המלווים את הגונדולה יוצרים רוגע! תודה על הכל שווה כל רגע!

* יוסי ושירן חוויה מדהימה שהותירה אותי ואת בת זוגתי המומים ומאושרים מומלץ בחום!

*אורה ויצחק אני בת חמישים והיום יום הנישואין שלנו של 39 שנים. מזמן לא חוויתי חוויה מהסוג המרגש והנפלא והרוחני הזה. כייף לדעת שיש אנשים טובים שכמוכם שחושבים על בני אדם ועל הכיף והטוב שבעולם. נהניתי מכל שנייה ולא רציתי שזה יגמר .תודה וכל טוב תמשיכו. שווה כל אגורה.

*לאון קרסילניקוב וקרנה ירמיהו מבאר שבע לצוות הסירה!
השייט היה במילה אחת - מדהים!
נהנתי מכל רגע .ממליצה בחום לכל זוג אוהב. הפתעה יפיפייה. יצאנו ממש עם חיוך שלא ישכח לעולם.

Undefined