אטרקציות שייט לילדים

חבילות השייט - יום כיף לילדים. הקליקו וגלו מהי החבילה המתאימה בשבילכם...

ערוץ You Tube החדש של הגונדולייר: כתבות מאמרים ובקרוב הסרטים שלכם: https://www.youtube.com/user/parkraanana

אטרקציות לילדים - פעילויות לילדים

 הגונדולייר מזמין אתכם לאטרקציה ייחודית בישראל – שייט באגם רעננה וסיור יבשתי ברכבת הפארק. השייט והרכבת מיועדים לילדים מלאי מרץ וסקרנות ולמשפחות שרוצות לצאת מן השגרה היומיומית. שייט בספינה מתבצע ברחבי האגם ואורך כ 15 דקות, בזמן השייט יתנגנו שירי ילדים, וברקע תוכלו לצפות בחיות המים סביבכם כברבורים שקנאים ועוד....

לאחר השייט יוכלו הילדים ליהנות מסיור בפארק על גבי רכבת פארק רעננה, במהלך הסיור ברכבת הילדים יצפו בעצי הגן הכוללים את גן שבעת המינים , גן התבלינים , פארק השעשועים וליהנות מנוף מקסים ומאווירה פסטורלית וחייכנית.

למידע נוסף על אטרקציות לילדים התקשרו 053-7264144


בנוסף לכל האטרקציות שהזכרנו עד עתה, ילדכם יוכלו גם להתרוצץ בין הגנים ופינת החי, להתנדנד על נדנדות, לבקר בפינת החי, להתגלש במגלשות ולטפס על גשרי העץ בפארק .

ימי הולדת לילדים – אטרקציות לילדים במרכז

בפארק רעננה מתקיימים גם ימי הולדת לילדים, אורחי היום הולדת ייהנו ממגוון רחב של פעילויות לילדים – שייט על גבי ספינה מרתקת כאשר ילד/ת היום הולדת הינם הרב חובל של הספינה , שברקע מתנגנים שירי יום הולדת . בהמשך תבוא לאסוף אותם רכבת הפארק המקיפה את פארק רעננה. ולסיום ילדי היום הולדת ייהנו מהפעלה במתחם מאורגן רק עבור ילדי המסיבה

ימי הולדת בגונדולייר הינם בלתי נשכחים וניתן לקיים אותם בתיאום מראש במחיר זול ומשתלם לכל כיס, כל מה שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו כבר עכשיו ל 057-7264144, אנחנו נשמח לעזור ולייעץ לכל בכל מה שקשור לימי הולדת ,פעילויות לילדים ואטרקציות לילדים.

מילות מפתח : אטרקציות לילדים , פעילויות לילדים , אטרקציה לילדים , פעילות לילדים , אטרקציות במרכז

עוד מהגונדלייר! שייט רומנטי, הצעות נישואין - רומנטיקה, יום כיף לילדים

Undefined