• כתבו עלינו
  • ספר אורחים
  • איך מגיעים

צור קשר

ערב שלם של אהבה, החבילה המושלמת וחבילת הפלטיניום

לארוע שיזכר לעד…שייט של חצי שעה בליווי סקיפר מקצועי לתוך המים הקסומים של ה-רומנטיקה. נרות לכל אורכה של הגונדולה מוסיקת סראנדות מתנגנת ברקע טקס מזיגת היין והגשת השוקולדים בידי הגונדולייר והמארחת בקבלת הפנים. לאחר 10 דקות של הפלגה תשייט הגונדולה אל מול הגשר שחוצה את האגם ושם על הגשר יוסר הלוט ויתגלה שלט אהבה , עם שמותיכם ותאריך היום, להשלמת האוירה ( גודל השלט מטר על 70). בסיומו של השיוט יגיע הזוג למסעדת מנדרין הכשרה על שפת האגם לארוחה רומנטית זוגית שם תהנו מארוחה בת שלוש מנות מתפריט חופשי, יין,שתיה קלה וחמה,לכל אחד מבני הזוג.
מחיר לזוג: 980 ש"ח

אם הנכם רוצים יום רומנטי במיוחד תנו לנו לארגן אותו עבורכם…
הנכם יכולים להתחיל ברכיבה על סוסים בשעות אח"צ המאוחרות ובשעת החשיכה יתבצע מסמר החגיגה. השייט הרומנטי בגונדולה. בסיומו תקנחו בארוחה איטלקית .

בהמשך העמוד תוכלו לקבל את המידע על מבחר הפעילויות ולחבר עבורכם מה שמתאים בשבילכם. בחרו את החבילה המתאימה: ערב שלם של אהבה , החבילה המושלמת , או הפלטיניום , תקשרו איתנו ציינו מה ברצונכם ותנו לנו להגשים אותו עבורכם…

בשעות הצהריים המאוחרות תתחילו את החוויה בחווה. את פניכם יקבל מדריך מקצועי שיקבל את פניכם בחוות הסוסים . תצאו לרכיבה של שעה , בליווי המדריך, לטבע הבתולי ליד בית ינאי. אין צורך בניסיון קודם ברכיבה.תוספת עבור הרכיבה הזוגית: 390 ש"ח לזוג.

 

 

לפרטים נוספים ניתן להיתקשר: 053-7264144 

 

   

 

 

 

סגירת תפריט