• כתבו עלינו
  • ספר אורחים
  • איך מגיעים

צור קשר

רומנטיקה והצעות נישואין באגם

קרוז של חצי שעה בליווי סקיפר מקצועי לתוך המים הקסומים של ה-רומנטיקה. נרות לכל אורכה של הגונדולה מוסיקת סראנדות מתנגנת כרקע טקס הגונדולייר של מזיגת היין והגשת השוקולדים.

מחיר לזוג: 380 ש"ח

 

רעיונות לגבר הישראלי ל-רומנטיקה זוגית

הגבר הישראלי אינו רומנטיקן . אין לו את הסטייל האירופאי לבצע מעשה רומנטי לאהובה כמו שבא לאיטלקים בקלות יתרה. ומה גבר ישראלי חסר תקנה עושה שאהובתו מצפה ממנו לאיזה רומנטיקה לאוהבים ביום האהבה או אולי ביום הולדתה?

הוא הולך לגוגל ומקיש אטרקציות רומנטיות, רעיונות לאוהבים, הכול על מנת לקבל רעיון רומנטי לאהובתו היקרה . אז בשביל זה אנחנו כאן לנסות לעזור לך למצוא את הדרך להביע לאהובתך את אהבתך אם בצורת אטרקציה רומנטית או סתם מחווה לאהובה העיקר שתבין את כוונתך…

אז יש מספר דרכים ואטרקציות רומנטיות לאוהבים להביע רומנטיקה ניתן בסדרת כתבות קלילה כמה רעיונות לרומנטיקה קלילה:

1. תכתוב לה שיר אהבה . קח את שיר האהבה שהיא הכי אוהבת ותשתיל מילים במקום מילות המקור. תשיג רק את הפלייבק בלי הזמירה של אותו השיר , ותשיר לה במילותיך שלך סרנאדת אהבה. רומנטיקה קלאסית לזוג שאין כמותה.

2. תזמין לשניכם אטרקציה לאוהבים כספא מפנק, צימר הורס, שייט רומנטי בגונדולה מוונציה שיש בפארק רעננה, ואפילו אם תדרימו תיהנו מאטרקציה רומנטית מאין כמותה כדור פורח ל-רומנטיקה באוויר.

3. רוב הגברים לא אוהבים סרטים רומנטיים, אבל כל אחד מהם יודע שכל אישה מתה על סרטים רומנטיים והכי בצפייה משותפת אם בן זוגה. תעשה לה הפתעה ותשכיר סרט רומנטי, תביא יין ,נרות ותחכה לה במיטה… רומנטיקה בזוג שהיא כה תאהב ותופתע.

4. הטיפ האחרון הינו הכי חשוב ברשימה, תן לה להבין ותתכוון לכך מהנשמה , כל יום מחדש, שהיא בת זוגתך האהובה , ואיתה הינך רוצה להקים משפחה, וכל אירוע רומנטי תקדיש בשבילה…

אז לסיום יש להפנים שכל יום הוא רומנטיקה לאוהבים, כאשר נמצאים לצד האישה הנכונה, תעצור שנייה ממרוץ החיים המשוגע, תקטוף לה פרח, תביא לה שוקולד פרה, לא משנה תעשה מחווה רומנטית קטנה ,רק כדי שתדע שכל יום הינך מעריך את אהובתך , ושהיא הפכה אותך לרומנטיקן חסר תקנה…

 

 

סגירת תפריט