אטרקציות לילדים בפסח – אטרקציות עם מים

חג הפסח הוא חג חשוב מאוד ביהדות. בחג זה הילדים שלנו נהנים מחופשה ארוכה מאוד. בשביל שבמהלך חופשת הפסח אנחנו והילדים שלנו לא נעלה אחד לשני על העצבים כדאי לנו לדאוג לקחת אותם להרבה אטרקציות שיהפכו את החופשה שלהם למהנה וכיפית מאוד. אטרקציות לילדים בפסח יכולות להיות למשל אטרקציות עם מים. אנחנו יכולים לקחת את הילדים שלנו לפארק מים כמו למשל פארק המים שפים או פארק המים ימית 2000. בפארקים אלו הילדים שלנו יכולים ליהנות ממגלשות מים ומהרבה פעילויות מים.

אטרקציות לילדים בפסח – מוזיאונים

אטרקציות לילדים בפסח יכולות להיות גם ביקור במוזיאונים. יש הרבה מוזיאונים יפים מאוד בארץ. אנחנו יכולים לקחת את הילדים שלנו לבקר במוזיאון תל אביב לאמנות או במוזיאון חיל הים. אנחנו יכולים לקחת את הילדים שלנו גם לביקור במוזיאון חיל האוויר או במוזיאון המדע. ביקור במוזיאון יכול להיות מעניין מאוד לילדים בכל גיל. במוזיאון הילדים בחולון הילדים שלנו יוכלו ליהנות מפעילויות מיוחדות בהתאם לגיל שלהם ולרמה ההתפתחותית שלהם מבחינה רגשית ומחשבתית. כאשר הילדים שלנו מבקרים במוזיאון הם יכולים ליהנות מחוויה של ידע והעשרה. הם יכולים ללמוד על העולם בו אנחנו חיים ועל ההיסטוריה וגם על העתיד שלו. כל חופשה ארוכה מבית הספר חייבת לכלול גם ביקור לפחות במוזיאון אחד.

אטרקציות לילדים בפסח – אטרקציות בבית

לא כל האטרקציות בחופש חייבות להיות מחוץ לבית. יש גם אטרקציות לילדים בפסח בבית של כל אחד ואחת מאתנו. אם אנחנו רוצים לחסוך בעלויות אנחנו יכולים לארגן לילדים שלנו פעילויות בבית כמו ערב סרטים או ערב סדרות. אנחנו יכולים ביחד עם הילדים שלנו לנקות את הבית ובמקום לזרוק את מה שאנחנו לא צריכים אנחנו יכולים לתרום את זה לילדים נזקקים או למשפחות נזקקות. בחג הפסח אנחנו יכולים גם לשחק ביחד עם הילדים בבית במחנה או במשחקים יצירתיים אחרים ככל העולה בדמיוננו. ככל שנחשוב בצורה פתוחה יותר כך נוכל ליהנות ביחד עם הילדים שלנו מפעילויות כיפיות ומעניינות יותר.

סגירת תפריט