רעיונות להצעת נישואין – משייט ועד ארוחה רומנטית

חושבים להציע נישואין לאהובתכם? רוצים להעלות את הקשר הזוגי עוד שלב אחד למעלה? קבלו מאתנו רעיונות מקוריים ויצירתיים להצעת נישואין בלתי נשכחת.

לטיפוסים הרומנטיים שבכם

שייט – אופציה רומנטית ומצוינת להצעת נישואין מיוחדת. תוכלו להשכיר גונדולה או יאכטה.
תוסיפו בקבוק שמפנייה, מוסיקה רומנטית רגועה ושקטה ואל תשכחו שלט מושקע עם הכיתוב "התנשאי לי?". אם אתם ממש רוצים להשקיע, תוכלו גם להוסיף ארוחה וכך להנות גם מהשייט וגם מהארוחה עצמה.

רכיבת סוסים – קחו את האהובה שלכם לצפון הירוק והפורח וצאו לרכיבה זוגית. בסיומה, תוכלו לשבת לפיקניק. אל תשכחו גם כאן לארגן אוכל, שמפנייה ושתי כוסות יין. הפתיעו את בת זוגכם, כרעו ברך, ספרו על אהבתם הגדולה ובקשו את ידה.

חופשה רומנטית – קבעו מבעוד מועד חופשה בצפון, בצימר מפנק עם ג'קוזי. בקשו מבעלי המקום להכין את הצימר, כך שיהיה עם בלונים ועלי כותרת על המיטה עם הכיתוב "התנשאי לי?". אפשרות נוספת היא להגיע לצימר עצמו ובמידה ואתם אוכלים שם לבקש שהקינוח יהיה "טבעת האירוסין".

לטיפוסים האתגריים שבכם

צניחה חופשית – אם אין לבת הזוג שלכם פחד מגובה, תוכלו לפנק אותה עם צניחה חופשית. תוכלו לקפוץ יחד איתה או לתת לה לקפוץ לבד עם המדריך. כאשר אתם בינתיים תדאגו לשלט הצעת הנישואין שיהיה על קרקע הנחיתה.

טיסה פרטית – גם כאן, אם אין פחד מגובה, ניתן לקיים את הרעיון הזה ללא כל בעיה. קחו טיסה פרטית בשמי הארץ. אתם תהנו מהטיסה ובינתיים יופיע שלט עצום וגדול על הקרקע שנושא את הכיתוב של הצעת הנישואין. אנחנו מבטיחים לכם שתהיה התרגשות גדולה ועצומה. השלימו את הטיסה עם הרמת כוסית.

לטיפוסים היצירתיים שבכם

קולאז' – הכינו אותו עם תמונות משותפות שלכם מכל מיני אטרקציות ואירועים שיצא לכם להשתתף בהם. השאירו מקום בקולאז', בו תוכלו להדביק את הכיתוב של הצעת הנישואין. מדובר על מתנה שמהווה מזכרת מיוחדת ובלתי נשכחת.

ארוחה רומנטית – אם אתם אוהבים לבשל ולאפות, תוכלו להפתיע את בת הזוג עם אוכל טעים ומושלם ועם יצירת אווירה מיוחדת, כך שהבית יהיה מוחשך ויהיה עם נרות דלוקים ועלי כותרת מפוזרים על הרצפה.

שורה תחתונה

בחרו לכם את הדרך הכי מתאימה להצעת הנישואין ושאתם מתחברים אליה ושגם בת הזוג תתחבר אליה. יתרה מזאת, אם מרגיש לכם להציע בצורה יותר צנועה ושקטה, תוכלו תמיד לבחור באופציה של הצעה בבית כאשר שניכם לבד. אם אתם בוחרים את אחת ההצעות שהוצעו לעיל, וודאו שאתם משריינים את התאריך בו תרצו להוציא, מול העסקים והחברות השונות. כך תדעו שארגנתם את הכל בצורה הטובה ביותר שאפשר. אל תשכחו גם להתארגן עם טבעת אירוסין מרשימה והעיקר, תעשו הכל בלי לחץ ומכל הלב, כך שתהיה לכם אווירה נעימה ומושלמת, שכך מדובר על אחד הרגעים היפים והבלתי נשכחים לכל זוג.

סגירת תפריט