מקום לחגיגת ימי הולדת – מקום ייחודי ומרגש

יום ההולדת מגיע אומנם בכל שנה אבל כל גיל הוא מיוחד במינו וכל שנה היא שונה ולכן אנו חוגגים מחדש בכל פעם שמגיע התאריך המשמח. השמחה וההתרגשות מופיעים לפני כל יום הולדת, לא משנה אם מדובר בגיל צעיר או מבוגר, יום הולדת לעולם יהיה היום המיוחד השייך רק לנו. אנחנו מקבלים המון אהבה באותו יום, ההערכה והחיבה מגיעה מכל עבר וכדי למקסם את הברכות שאנו מקבלים מכל אחד אנו אוהבים לחגוג גם באופן רשמי.

מתחם סולי סלה בבית הראשונים ביתן אהרון מציע לכם מגוון מתחמים במיקום נהדר שיעשה לכם גם טוב על הלב אבל בעיקר טוב בעיניים. המתחמים נמצאים באזור השרון, הטבע הירוק מופיע בכל אחד מהמתחמים, הטבע מתמזג באופן מושלם עם השולחנות והכיסאות וכדי להבין את האווירה המעצימה במקום תצטרכו להגיע ולראות בעצמכם כי יש דברים שהמילים לא מספיק חזקות כדי לתאר אותם. מתחם סולי סלה הוא מקום לחגיגת ימי הולדת שלא רק ישמח אתכם באותם הרגעים של החגיגה אלא ישאיר בכם זיכרון קסום שיישאר אתכם עוד הרבה מאוד שנים לאחר מכן.

מקום לחגיגת ימי הולדת – לבחור את המקום הנכון

טרם האירוע החגיגי של חגיגת יום ההולדת, תמיד עולות השאלות הקבועות וההתלבטויות הרגילות: באולם או בטבע? מאות מוזמנים או רק האנשים הקרובים? אוכל פשוט ועממי או מנות גורמה? לבוש מהודר או נוח וקליל? מתחם סולי סלה מציע לכם מתחמים מיוחדים ומגוונים כדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות והמתאימות ביותר עבורכם. מקום לחגיגת ימי הולדת זו אחת ההחלטות המכריעות לגבי טיב האירוע שלכם ולכן מומלץ לקחת בחשבון את כל הפרמטרים.

מתחם סולי סלה בביתן אהרון מציע לכם מגוון רחב של אפשרויות החל מאולמות סגורים ועד מרחבים פתוחים תחת כפית השמיים, מנות שף ומנות מיוחדות, אווירה קסומה ורגועה, מתחמים לאירועים אינטימיים ואקזוטיים ואפשרויות רבות אחרות העומדות לרשותכם. שיש לפניכם מבחר כה רחב אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא בדיוק את מה שמתאים לכם.

אולם ליום הולדת – אולם ומלואו

במתחם סולי סלה בביתן אהרון תוכלו ליהנות משני אולמות מיוחדים ומרגשים: אולם נוף העמק ואולם הכנסים. אולם ליום הולדת לא בוחרים בהינף יד, יש לתכנן, לברר ולבחון בדיוק מה הרצונות שלכם ואנחנו נשמח לייעץ ולסייע לכם לבחור את האולם המתאים. אולם ליום הולדת זו אחת ההחלטות החשובות ביותר כדי להביא להצלחת האירוע, אחרי האירוע האורחים פחות זוכרים את המוזיקה, את האוכל או התלבושות אבל כולם בהחלט זוכרים היטב את הלוקיישן ואת מה שיש לו להציע. אם אתם רוצים אירוע יום הולדת מיוחד ומרגש, יום הולדת שנחגג באווירה הנכונה ובמקום המקסים שיש לנו להציע לכם – אל תתפשרו ואל תחפשו מקומות אחרים: חגיגת יום הולדת במתחם סולי סולה בבית הראשונים ביתן אהרון הוא בדיוק המקום עבורכם.

סגירת תפריט