בר/בת מצווה בים – אושר גדול לילדים שלנו

בת מצווה בים או בר מצווה בים כבר הפכו מזמן לאירוע המרגש ביותר שאנחנו כהורים יכולים להעניק ליהלומים הקטנים והחמודים שלנו. אנחנו דואגים להם כל רגע במהלך היום שלא ייחסר להם שום דבר ועכשיו הגיעה ההזדמנות הגדולה שלנו להשאיר בהם זיכרון נעים שיישאר איתם לכל החיים. בת מצווה בים, בחוף הים עם כל החברות או בר מצווה בים עם כל החברים זו הדרך המושלמת לחגוג היום את הגיל המיוחד הזה. אל תתפשרו על מקום אחר, כולם אוהבים את הים וכולם רוצים להיות בו כמה שיותר, הילדים שלכם לעולם יזכרו אותו כמקום שבו הם הפכו מילדה לאישה או מילד לגבר.

בת מצווה בים – לחגוג לנסיכה כמו שהיא חולמת

אם הנסיכה הקטנה שלכם הגיעה לגיל 12 ואתם רוצים לחגוג לה כמו שהיא תמיד חלמה יש רק מקום אחד שבאמת יגשים לה את החלום והוא כמובן חוף הים. בת מצווה הוא ציון דרך ואירוע משמעותי בחייה של כל ילדה שהופכת לאישה ולכן גם החגיגות חייבות להיות בהתאם. בת מצווה בים לא רק תסב עונג גדול לבת שלכם אלא גם תגרום הנאה צרופה לכל החברים והחברות שלה שיגיעו ויחגגו איתה ביחד את היום המיוחד שלה. נסו לדמיין את ביתכם מקריאה את דבריה על רקע הגלים המתנפצים על החוף, השמש שיורדת אט אט ומספקת שקיעה מרהיבה, האוויר הנעים והרוח המלטפת שיש רק בים וכל זה בתוספת קרובי המשפחה והחברים מהכיתה שמתרגשים עד מאוד. זו לא חייבת להיות סיטואציה דמיונית, זו יכולה להיות המציאות שלכם ושל ביתכם אם רק תחליטו לעשות את הצעד הנכון.

בר מצווה בים – הנסיך הופך למלך

גיל 13 הוא ציון הדרך המשמעותי הראשון בחייו של כל נער מתבגר שהופך בין רגע מהילד הקטן של אבא ואימא לגבר נוסף בבית. הילדים שלנו לעולם יהיו הגוזלים הקטנים שלנו ואנחנו לעולם נשמור עליהם מכל משמר אבל גיל מצוות הוא גיל שבהחלט מסמל את העצמאות והאחריות שחלים על הילד שלכם. בהתאם לציון הדרך המשמעותי חייבים לחגוג כמו שצריך ואין חגיגה יותר מרגשת ויותר מאושרת מאשר על חוף הים. בר מצווה בים זו לא סתם עוד חגיגה ולא סתם עוד מסיבה, מדובר באירוע בלתי שנכח, אירוע עם אווירה מיוחדת ומרשימה, אירוע שכל האורחים יזכרו לעוד הרבה זמן ויודו לכם מקרב לב על החוויה הבלתי נשכחת. הילד שלכם רוצה לחגוג כמו שצריך, הוא רוצה אירוע שהוא יוכל להתגאות בו בפני כל חבריו לכיתה, הוא רוצה אירוע שישאיר בו זיכרון מתוק להמשך החיים ואתם אלו שיכולים לספק לו את כל זה. ההבדל בין אירוע באולם או במתנ"ס השכונתי לבין אירוע שנחגג בים באווירה המושלמת ובמיקום המדהים יכול להיות ההבדל בין אירוע רגיל ושמעמם לבין אירוע שיעלה חיוך על פניכם ועל פני הבן שלכם בכל פעם שתיזכרו בו מחדש.

סגירת תפריט