אמן בלונים – ולימוד הילדים שלנו חשבון

כל הורה רוצה ללמד את הילדים שלו הכול אודות העולם – כך שהוא יוכל להסתדר בעולם בכוחות עצמו ולתרום לתרבות ולנעשה בו. לפעמים אנחנו יכולים למצוא דרכים מקוריות ללימוד הילדים שלנו. כך למשל אמן בלונים יכול ללמד באמצעות בלונים את הילדים שלנו חשבון. באמצעות פיסול אמנותי בבלונים ספרות חשבוניות אנחנו יכולים ללמד את הילדים לספור. לימוד באמצעות בלונים הוא חווייתי ומיוחד מאוד והוא יכול להיות חוויה מהנה לכל המשפחה שלנו וגם לילדים הקטנים והגדולים יותר במשפחה שלנו.

אמן בלונים – ולימוד הילדים שלנו קריאה וכתיבה

אמן בלונים יכול לסייע לנו גם ללמד את הילדים שלנו קריאה וכתיבה. אמן בלונים יכול ליצור מבלונים את כל האותיות ואז לתת לילדים שלנו לשחק איתם. כל ילד יעדיף ללמוד לקרוא ולכתוב דרך בלונים ולא דרך דף ועיפרון. הבלונים מהווים חומר חושי מאוד שמרגש את הילדים שלנו ומסקרן אותם מאוד. הם יכולים לאפשר לילדים שלנו ליהנות מחוויית למידה מעצימה ומעניינת מאוד שתרתק אותם ותגרום להם לאהוב לקרוא ולכתוב בעברית או באנגלית. אם הבלונים של האותיות אפשר לשחק ולהרכיב אין סוף מילים באופן יצירתי מאוד וחופשי – הכול תלוי אך ורק בדמיון של הילדים שלנו.

אמן בלונים – ולימוד הילדים שלנו אודות חיות

אמן בלונים יוכל לסייע לנו ללמד את הילדים שלנו אודות חיות. כל ילד אוהב חיות ואם אנחנו רוצים שהילדים שלנו יכירו הרבה מאוד סוגים שונים של חיות אנחנו יכולים להזמין אמני בלונים שיפסלו להם חיות מבלונים. ניתן לפסל מבלונים כל חיה כולל חתול, פיל, כלב, עכבר, ג'ירפה, דבורים, נמרים, קופים, ציפורים ועוד… . האמן יוכל לערוך גם הופעה מצחיקה שתסביר לילדים שלנו אודות סוגים שונים של חיות כמו טורפים, צמחוניים, זוחלים או יונקים. במהלך ההופעה הילדים שלנו יוכלו לקחת חלק פעיל ולהשתתף. חוויה זו יכולה להיות ייחודית מאוד ומהנה לכל ילד בין אם הוא בן 3 או בן 9.

אמן בלונים – ולימוד הילדים שלנו אודות כלי תחבורה

אמן בלונים יכול לסייע לנו ללמד את הילדים אודות כלי תחבורה באמצעות פיסול מבלונים של כלי תחבורה שונים. ניתן ליצור מבלונים דימוים של כלי תחבורה שונים כמו למשל מכונית, אופנוע, מטוס, אופניים, תלת אופן, כדור פורח, סירה ועוד… . יצירת דימוים זאת יכולה לרתק את הילדים שלנו ולגרום להם להפעיל את הדמיון האישי שלהם. אמנות היצירה מבלונים יכולה להיות גם אמנות בפני עצמה וגם אמנות חווייתית בה הילדים שלנו לומדים אודות העולם בדרכים יצירתיות יותר מאשר לימודים מספר או דרך הרצאה. דרך לימוד זו יכולה לאפשר לילדים שלנו להיות מעורבים ופעילים יותר בתהליך הלמידה שלהם והיא יכולה לעניין אותם מאוד כך שהם כל הזמן ירצו ללמוד.

סגירת תפריט