הכנת קליפ בת מצווה על המים

קליפ בת מצווה הפך לחלק בלתי נפרד מאירוע בת מצווה מושלם. אם לאחרוניה השתתפתם באירוע בת מצווה סביר להניח שראיתם את הקרנת הקליפ בת מצווה במהלך האירוע. לפעמים משלבים אותו במהלך קבלת הפנים באופן של מצגת תמונות המתחלפת בקצב קבוע ולפעמים אנחנו פוגשים אותו באופן יותר יצירתי עם סגנון מסוים הכולל וידאו וברכות וזה בדרך כלל קורה בשלב המרכזי של האירוע. העניין המרכזי הוא שמבת מצווה לבת מצווה הייחודיות של הקליפים קצת נשחקים אז הרעיון הוא לחדש ולהיות יצירתיים בסגנון הקליפ לבת מצווה.

רעיון מקורי – קליפ בת מצווה בשייט

יום צילומים באטרקציה כמו שייט יכולה להניב חומרים מצוינים לקליפ מדהים ויצירתי בסגנון ייחודי. אם אתם לקראת תכנון הבת מצווה כדאי מאוד שתבדקו את האפשרות הזאת, התוצאה שלה מרעננת ויוצרת חוויה בלתי נשכחת עבור בעלת השמחה. תאום השייט הוא קל ופשוט ואף ניתן לבצע זאת באופן פרטי המאפשר לכם למצות את כל השייט לצורך הקליפ ללא הפרעות. האוירה, הנוף מוסיפים פן שלא נראה במרבית הקליפים ויתכן מאוד שיהיה מאוד יחודי בקרב חברות הילדה החוגגת את הבת מצווה.

לאחר הצילומים מה עושים?

בסיום אסוף החומרים לפנינו עומדות שתי אפשרויות עיקריות:

  1. יצירת קליפ ביתי – אפשרות זאת מתאימה למי שיש לפניו מספיק זמן, יעד וניסיון בעריכת וידאו ותפעול תוכנות עריכה. ברוב המקרים העיסוק בהכנה קליפ עצמאית גוזלת המון זמן אחר החיפוש תוכנה ולמידת ובעיקר חוסר המקצועיות פוגע בתוצאה הסופית אך אם אתם החלטת עם אופי פשוט מאוד לקליפ יכול להיות שבזה תוכלו להסתפק.
  2. יצירת קליפ בת מצווה מקצועי – ישנם המון אלמנטים שנלקחים בחשבון בעת יצירת הקליפ רובם נובעים והניסיון והמקצועיות. יצירת קליפ בת מצווה מקצועי זאת בחירה מוצלחת עבור תשלום סביר מאוד, מה שנידרש מכם זה למלא טופס קצר ולשלוח את החומרים והקסם מתחיל. יצירת קליפ בת מצווה מקצועי מתאים למי שמעוניין בתוצאה איכותית ומקצועית וגם בזמן קצר.

לסיכום

התחילו את דרכם בהחלטה מה סגנון הקליפ ובמה תרצו לייחד אותו, חשוב מאוד שתשמרו על ראש פתוח ותהיו יצירתיים. לאחר מכן תקבעו לוחות זמנים ותבדקו את המקומות שבהם תבחרו לצלם תבצעו תאום היכן שנדרש מראש בכדי להימנע מהפתעות. בסיום הצילומים העבירות את החומרים מיום הצילומים וגם חומרים נוספים כמו תמונות ילדות, משפחה וכו' והגישו את כל המידע לעריכת קליפים מקצועית כמו וידאו פרו.

המאמר באדיבות:  וידאו פרו – קליפים ומצגות לאירועים

סגירת תפריט