תכשיטים כאמירה אישית , למה לפנות לצורף תכשיטים?

צורף תכשיטים הוא תפקיד עתיק יומין. עוד משחר ההיסטוריה הקדומה נהגו לענוד תכשיטים כאות להשתייכות לשבט או מעמד. תכשיטים מאז ומעולם היו תוספת מרשימה להופעה הכללית. כך נוצר טרנד לרכישת תכשיטים בעיצוב אישי, ולא כחלק מקולקציה המשווקת בכמויות למספר חנויות. מי שבאמת רוצה לתת אמירה לענידת התכשיט, פונה לצורף תכשיטים בבקשה לעיצוב תכשיט ייחודי, מקורי ואישי. אם בחרתם לפנות לצורף בבקשה לתכשיט שכזה, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לעצב את התכשיט שלכם.

מה סוג התכשיט?

בחירת תכשיטים היא פעילות חווייתית מהנה במיוחד. ככל שתיחשפו לסגנונות עיצוב רבים יותר, כך תגבשו לכם כיוון למראה התכשיט המעוצב שיעמוד בתקציב שלכם. התכשיט הולך להיות יחיד מסוגו, אם חשבתם על טבעת, עגילים מיוחדים, תליון, צמיד או סדרת תכשיטים הבנויה על רעיון, חשבו איך סוג התכשיט יכול להעביר את הרעיון למתבונן בו.  לדוגמה: אם מדובר על הענקת טבעת לבן זוג אהוב, האם הבעת האהבה תהיה בהקדשה חרוטה בצידה הפנימית של הטבעת, או בהוספת טבעת חיצונית המגלגלת משפט, וכדומה.

בחירת צורף תכשיטים

צורף תכשיטים הוא מומחה בעיצוב וייצור תכשיטים על פי הזמנה. בבואכם לבחון צורף חישבו על ניסיונו, המלצות שיש עליו, התרשמו מעבודות קודמות שלו. הצורף יכול לקבל את הרעיון שלכם בגדול ולמקד אתכם בצורה יותר מעשית, לתת לכם חלופות זולות יותר או פחות לחומרים שמהם יהיה עשוי התכשיט.

למי מיועד התכשיט?

דבר ראשון לחשוב על טעמו וסגנונו בתכשיטים של מי שאמור לענוד אותו. האם מעצבים תליון עבור הבן/ הבת, האם מדובר על טבעת נישואין לבן הזוג/ בת הזוג? מי הולך לענוד אותו, איך נראים יתר התכשיטים שלו ? זהב לבן? זהב צהוב? כדאי לדלות כמה שיותר פרטים על טעמו של מי שאמור לענוד את התכשיט כדי שבאמת יתפעל ממנו ויהפוך להיות יקר ערך עבורו.

תנו לצורף התכשיטים להמליץ לכם על חומרי גלם

כפי שהזכרנו בסעיף קודם, בראש ובראשונה צריך לתת עדיפות לטעמו של מי שמקבל את התכשיט. אך אם תבחרו לשבץ אבנים מסוימות, או לחרוט עיטורים, תסמכו על הידע והניסיון של הצורף, להמליץ לכם על איך ניתן לשלבם בחומרי הגלם מהם בחרתם לייצר את התכשיט.

תכשיטים בעיצוב אישי יכולים להיות הזדמנות מיוחדת להפתעה או מתנה מיוחדת , או אפילו עבור עצמכם, אם תרצו להיות מקוריים. לפני שמשקיעים כסף בעיצוב מיוחד, חשבו טוב על רעיון שיישאר אתכם לתמיד, התייעצו עם צורף תכשיטים מנוסה וטוב לגבי הטיפול בתכשיט והעמידות שלו בפני חומרים אחרים .

סגירת תפריט