• כתבו עלינו
  • ספר אורחים
  • איך מגיעים

צור קשר

נתחיל בשיוט בספינת הגונדולייר בליווי מוסיקה מתאימה תוך צפייה בברבורים וחיות המים למיניהם. נצא לשיוט של 15 דק' נעבור דרך המזרקות ונצפה מסביב בגנים העוטפים את האגם שמציגים את צמחיית שבעת המינים. בסיום השיוט במעלה הגבעה תחכה האטרקציה החדשה!

רכבת הגונודלייר אשר תקח אותכם לסיור של 15 דקות ברכבי הראות הירוקים של פארק רעננה. בהמשך תוכלו ללכת לחלק המזרחי להמשך ה- יום כיף של הפארק היפה במדינה שם יוכלו הילדים לאבד במבוך, להתנדנד על עריסות, וליהנות מפינת החי (בתשלום)  שם יוכלו לצפות בטווסים,קופים וחיות רבות. במקום גם פארק העץ הגדול,פינות ישיבה מסודרות,מגרשי קט רגל ,כדורסל ועוד…. (הכניסה חינם!)

ניתן ורצוי לעשות ארוע מושלם אשר בסיום הפעילות בספינה וברכבת יחכה לכם מתחם הפעלה מאורגן שכולל מחצלת גדולה+צילון+20 כסאות+2 שולחנות+מאווררים ותחת הפעלה עד שעה של אדווה בעיר הגדולה!

על הילדים למצוא את הדרכון אימוגי' ועל מנת לעשות זאת יעברו הילדים בין מדינות שונות מברזיל ועד הוואי ,יעשו לאפריקאים ולבסוף ליוונים והכל באחד משלושת הסגנונות: פיראטים,המערב הפרוע או נסיכות ואבירים. בסוף המופע מתגלה הדרכון אימוג' והחגיגה גדולה!

מתאים לילדים מגיל 2- 9

הרכיבו את המחירים למסיבה שלכם:

* ניתן לקחת שייט בספינה+סיור ברכבת הפארק (מינימום 30 משתתפים) בעלות 33 ש"ח לאדם בהזמנות מראש בטלפון בלבד.

לקבוצה מעל 120: 30 ש"ח לאדם ספינה+רכבת

במקום: פינת חי (בתשלום), גני שעשועים, גן שבעת המינים, גן הריחות והצלילים, מגרשי קט רגל וגלגיליות, אגם ועוד… הכניסה למתחמים האלו – חינם!

* החבילה החגיגה במלואה הכוללת: שייט בספינה +סיור הרכבת הפארק ל 40 משתתפים+מתחם ההפעלה+הפעלה של אדווה: 2660 ש"ח.

לכל אדם נוסף מעבר ל 40 איש: 16 ש"ח לספינה או לרכבת או 32 לשניהם יחד.

* מתקיים בהזמנות מראש

* תלוי בתנאי מזג האויר

* המחירים ניתנים לשינוי יש להתעדכן טלפונית

לפרטים נוספים ניתן להיתקשר: 053-7264144

פינת החי בפארק רעננה – יום כיף אמיתי
שייט לילדים – עושים כיף חיים!
רכבת הפארק
פארק העץ- גן השעשועים הגדול
פינת החי בפארק רעננה
תצפית על האגם – פארק רעננה
פארק חברים- הפארק הנגיש בפארק רעננה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ימי הקיץ מגיעים ואנו חושבים איזה יום כיף נעשה לילדים… הריי כל החופשים לילדים מצריכים מאיתנו ההורים למצוא דרכים יצירתיות לפעילות לילדים לעיתים בהרבה כסף עדיף בפחות, אז אני בתור אמא בא לתת לכם קצת טיפים לאן ללכת ל-יום כיף עם הילדים:

1. הבריכה העירונית- פיתרון קלאסי שאיתו יתרונות רבים. ניתן לקחת את כל הילדים של החברים ל-יום כיף בבריכה שהיתרון הגדול שהם חוזרים הם כה עייפים ואנו כה מרוצים.

2. מבחר פארקים ברחבי הארץ… אתן כאן שניים לדוגמא: האהוב אליי ביותר וקרוב לביתי הוא פארק רעננה, אשר בשנתיים האחרונות הכניסה אליו היא חינם וניתן לבלות בו יום כיף מלא עם מבחר פעילויות רובם חינם, שהופכות את הפארק הזה לפארק השווה בארצנו. בפארק תוכלו ליהנות מפינת חי שמכילה איילים,צבים, טווסים ועוד, יש שם פארק שעשועים יפיפה ואפילו מתקני ספורט לגדולים שממש כמו מכון כושר בחוץ. בהמשך תגיעו לאגם הברבורים שם משייטת לה ספינה יפה שמונעת על ידי כוח השמש – ירוקה ממש כמו המקום. עם צלילי מוסיקה לילדים במחיר שווה לכל נפש (19 ₪ לכרטיס) הילדים ישייטו באגם שצופה על גן התבלינים וגן שבעת המינים.

אם אין לכם כוח לחזור לחניה קחו את רכבת הפארק שתראה לכם את כל מה שיש להציע ותיקח אתכם למחוז חפצכם . יום כיף להורים ו-לילדים ביחד. בילינו לנו ימי כיף בעבר מספר משפחות יחדיו גם בפארק הלאומי ברמת גן. אין כבר יותר סירות במקום, שזהו חיסרון, אבל יש שם הרבה מדשאות יפות, ריאות ירוקות וגני שעשועים שכה חסרים היום לילדים.

3. אתן לכם המלצה על טיול בחיק הטבע שיעשה עבורכם יום כיף לילדים שלא נראה כמותו. קחו את המשפחה לטיול בעמק החולה. יש שם את נדידת הציפורים הגדולה בעולם, וחיות הטבע, וניתן לקחת אופניים ולנדוד בין כל הפינות הירוקות. לילדים – גן עדן ירוק. עזבו אתכם מקניונים ממוזגים, כל היום הילדים סגורים. תנו להם ימי כיף בטבע, להשתכשך במים, לנשם אויר צח. הם וגם אנחנו מחפשים קצת ימי כיף מיוחדים ופשוטים.

סגירת תפריט