יום כיף על המים

במדינה חמה כמו ישראל, המים מקושרים לפעילויות רבות, אם מדובר על פעולות כמו שחייה מסורתית , פעולות אקסטרים של ספורט ימי או ימי כיף רומנטיים ומשפחתיים. כך או כך יום כיף על המים הוא בחירתם של משפחות וחברות רבות. אם גם אתם מעוניינים להזמין יום שכולו הנאה רטובה, הגיע הזמן לדעת מה הן האפשרויות שלכם ולבחור באחת המתאימה ביותר.

עושים רפטינג בנהר הירדן

אם החלטתם כי אתם מעוניינים להוציא את צוות העובדים שלכם לצפון הירוק וזאת על מנת שהם ייהנו מיום מלא בפעילות ואתם תוכלו לבחון את הדינאמיקה הקבוצתית שלהם וכן את היכולות של כל עובד ועובד, יום גיבוש בנהר הירדן יהיה מושלם. כאן תוכלו לבחור באם אתם מעוניינים במסלול הרגיל, דהיינו, המסלול הרגוע או במסלול הרפטינג הקצבי והסוער. רפטינג בצפון משמע רפטינג בנהר הירדן, אחד הנהרות הידועים והפופולאריים ביותר במדינת ישראל. יש לקחת בחשבון כי מדובר במים קרים, נוף יפהפה הכולל את המצודה הצלבנית עטרת. המסלול אורך כשעה עד שעה וחצי וניתן לשלב לאחריו ארוחת צהרים מהנה.

משלבים בין יבשה למים

אם אינכם מעוניינים שעיקר הפעילות תהיה במים ואתם מעוניינים בפעילות מלאת אדרנלין ביום הכיף אותו אתם עורכים לעובדים שלכם או לחברים, יום כייף לעובדים המורכב מטיולי ריינג'רים במסלול לאורך נהר הירדן (כולל חלקים רטובים), טיול בנהר הירדן אשר יעניק לכם את החוויה המושלמת. בנוסף, ניתן לבחור במסלולים נוספים, כמו למשל מסלול בית לחם הגלילית אשר משלב טיול ריינג'רים שיעבור במעיין הסוסים, נחל ציפורי, שמורת אלונים ועוד. חשוב לציין כי הריינג'רים אשר מהווים שילוב בין ג'יפ לטרקטור חזקים ויציבים וכי כל אדם בכל גיל יכול לנסוע בהם. אם אתם מעוניינים לנהוג בהם, חובה עליכם להציג רישיון נהיגה בתוקף. לאחר מסלול של בין שעה לשעה וחצי ניתן להזמין ארוחת בוקר או צהרים מהנה לכל העובדים או החברים.

עושים ספורט ביום הכיף בצפון

דרך נוספת ליהנות מיום כיף הוא להזמין את כל העובדים שלכם למתחמים מאורגנים הכוללים פעילויות רבות, כמו למשל המתחם של קיבוץ ניר דוד. כאן העובדים יוכלו ליהנות מכדורסל קיאקים מהנה בו הצוות יחולק לשתי קבוצות. פעילות זו נעשית על קיאקים וכמעט כל אחד שהתנסה בה מגדיר אותה כאחת מפעילויות המים המהנות ביותר. בנוסף, ניתן ליהנות מפעילויות מים תחרותיות המיועדות לקבוצות, כמו למשל 'מי מפיל את מי', טיולי רכבים בפארק מעיינות ועוד.

סגירת תפריט