בילוי בזוג

בילויים בזוגות זהו אחד הדברים הכי מסובכים שניתן למצוא. כן אני יודעת, יש הרבה אטרקציות לזוגות ויום כיף אך אנו מנסים כל פעם למצוא אטרקציה חדשה במיוחד בימי הולדת לאהוב ליבנו או בימי נישואין ,שירגשו את האוהבים.

אז היינו בטיסה רומנטית, ועשינו גם מצנח רחיפה ואפילו רשמנו אטרקציות לאוהבים בגוגל וראינו את הכדור הפורח שהחלטנו לוותר כי לא היה לנו כוח לנסיעה דרומה אך עדיין חיפשנו יום כיף לזוג לא כהפתעה ,אלה חיפשנו אטרקציות לאוהבים יחדיו שנשמח אחד את השנייה. ואז החלטנו להרכיב לשנינו יום בילוי לזוג.

התחלנו "בנפרד" כאשר אני הלכתי למספרה ופינקתי את עצמי כאשר בעלי היה באטרקציה שמבחינתו אין כמוה שיעור שייט ראשון בסירת מרוץ. אחרי שסימנו כל את הבילוי "בזוג" אך בנפרד נפגשנו לארוחת צהריים רומנטית בים צפינו בסירות שטות, ונהננו מהשקט.

בסיום הארוחה המשכנו את היום כיף הזוגי שלנו בקניות בקניון הקרוב . אח"כ טיילנו יד ביד לאורך הטיילת כי אין בילוי בזוג בלי שיחה טובה ואויר צח. בזמן שהשקיעה התקרבה הגענו לגונדולה בפארק רעננה לשייט רומנטי לזוג. חיפשנו יחדיו אטרקציות מים במרכז והזמנו את האטרקציה לאוהבים אז כך שאף אחד לא ידע למה לצפות. נכנסנו לשייט. החשיכה ירדה וחיות המים שטו לידו .

היין זרם הבילוי הזוגי נהפך לייחודי ,הסתכלו בעני אחד בשני ואמרנו שלקחת פסק זמן מהחיים ולעשות בילוי בזוג נותן טעם לחיים. נהננו מהאטרקציות הזוגיות המשכנו לארוחה רומנטית לאור נרות על שפת האגם ,דקה לפני שהבילוי בשניים נגמר וחוזרים לחיים המשותפים נישקתי את בן זוגי ואמרתי לו שהוא האטרקציה הגדולה בחיי .

הוא נישק אותי חזרה ותוך כדי שאנו יושבים במסעדה וצופים בשייט של הזוג הבא שהפתיע את בת זוגו הוא אמר שאני אהובתו,חברתו הטובה ביותר והוא לא יחדל להפתיע אותי בבילוי לשניים ותמיד ימצא איזו בילוי לאהובים כדי להראות את הערכתו ושימחתו שיש לנו אחד את השני.

סגירת תפריט