מקום יפה להצעת נישואין

אוקי, אתם כבר יוצאים מספיק זמן, כבר גרים ביחד, פגשת את ההורים שלה והיא פגשה את ההורים שלך, אתה אוהב ומאוהב ויודע בלבך שזהו – זה זה. אתה רוצה להתמסד. עכשיו בואו נודה, איפשהו כולנו יודעים כבר בלב שהיא תסכים. עכשיו צריך מקום יפה להצעת נישואין, מצב רוח נכון ואווירה שמשדרת "כן!! (בצרחות)" . רעיונות איך להציע נישואין אפשר לקבל מהטלוויזיה, מסיפורים של חברים, מהאינטרנט וכאן נספק לך כמה טיפים לגבי איך לעשות את זה הכי טוב

אז לפני שבוחרים מקום

לפני שניגשים מקום יפה להצעת נישואין חשוב להכין כמה דברים שהם פלא פחות חשובים. ראשית – הטבעת, אנו מאמינים שלא בחרת בכמה דקות ואתה מכיר את הסגנון והטעם של אשתך לעתיד, ושגם התייעצת עם חברים שלך ואולי גם חברות שלה לפני הבחירה.

הדבר השני שחשוב לדאוג לו – זמן אחרי ההצעה. בין אם בחרת מקום יפה ומתאים בדיוק למשהו כמו הצעת נישואין והמקום הוא על חוף הים או במסעדה, אחרי ההצעה יש המון התרגשות, טלפונים, לילה ללא שינה וחשוב מאוד לתאם את הזמן. בין אם זה אומר לדבר עם הבוס שלה בחשאיות ולספר שאתה מתכנן הפתעה והיא לא תגיע למחרת. בין אם זה להקשיב היטב ולוודא שאין לה מבחן מחר.

אז עכשיו צריך לבחור מקום יפה להצעת נישואין

יש לך כמה אפשרויות – אפשרות ראשונה, קצת בנאלית אבל רומנטית מאוד היא על חוף הים. רק וודא שאתם לבושים להליכה על החוף והזמן מתאים(לא בשבת בבוקר!). אפשרות נוספת, בהחלט מקום יפה להצעת נישואין היא לעשות שייט רומנטי ליום אחד, אם תעשה חיפוש ברשת, תוכל למצוא שייט איכותי שכבר דואג לכם ליין, אוכל קל ומשלים את כל הפרטים הקטנים.

 

מקום יפה להצעת נישואין הוא גם בחדר פרטי של בית מלון צימר. הצעת נישואין במלון יכולה להיות כחלק מסוף שבוע או חופשה מפנקת, במקום כזה חשוב להכין את כל הפרטים. אוכל קל, יין, ג'קוזי מחומם, נרות, פרחים שישלימו תמונה פסטורלית, במצב כזה – אף בחורה לא תגיד לו. הטיפ האחרון שניתן – תקשיב לה, מה היא אוהבת לאכול? לשתות ? איך נראה לך שהיא דמיינה את הצעת הנישואין ? ואז פשוט תפעל. מזל טוב!

סגירת תפריט