הצעת נישואין מושקעת

אז גבר גבר, החלטת שאתה רוצה להתמסד. מזל טוב! יש לפניכם דרך ארוכה של ארגון אירוע, חינה, שבת חתן, רבנות ובעיקר הקמת בית בישראל. הכל מתחיל בהצעת נישואין. אנו ממליצים לך בחום ללכת על הצעת נישואין מושקעת ככל האפשר כי בעצם עדות לכך שאתה מוכן ומוזמן להשקיע גם בכל שאר הדברים שקשורים לזוגיות וחיי נישואין. רעיונות איך להציע נישואין תוכל לקבל מחיפוש ברשת, מחברים ובני משפחה אבל פחות חשוב הרעיון והמיקום, אלא יותר חשוב שתשקיע – הצעת נישואין מושקעת היא ערובה לכך שתקבל "כן! כן!".

הפרטים הקטנים – חלק חשוב בהצעת נישואין מושקעת

יש המון דרכים מקוריות להציע נישואים בצורה שהיא לא שגרתית, ואכן, הרעיון והקונספט שהלכתם עליו הוא העיקר, אבל חשוב מאוד לדאוג גם לפרטים הקטנים ביותר, שביחד עושים את ההבדל. דברים שלא חשבתם עליהם כאשר הלכתם על הצעת נישואין מושקעת. על אילו פרטים אנחנו מדברים ?


– יום חופש: אוקי, אז התפאורה מוכנה, בין זה הנרות בים או היין בצימר, אבל אבוי, לארוסתך לעתיד יש למחרת פרזנטציה חשובה שהיא לא יכולה להפסיד ובטח לא יכולה לפדח בה. לכן הצעת נישואין מושקעת ככל שתהיה צריכה להיות עם חופש למחרת. אפילו תתקשרו לבוס שלה וספרו על הפתעה ויתכן שהיא לא תגיע וכך תמנעו בעיות מיותרות.
– אוכל, שתייה, נרות – אז הלכתם על הצעה בים, מה אחר כך ? אז אתם מציעים בזמן חופשה בחו"ל. אנו ממליצים לכתוב מראש את כל הפרטים הכי הכי קטנים שאתם אולי תזדקקו להם – נרות, יין איכותי, אוכל מתאים, אפילו לארוז מזוודה(לא לשכוח בגד ים) אם אתם שולפים אותה מעבודה או הלימודים. הצעת נישואין מושקעת היא לא בהכרח כמה כסף הוצאתם, אלא יותר כמה השקעתם במחשבה, בזמן, ברגש.
– לכו על הפתעה – קצת קשה להפתיע, כי בנינו – היא חושדת שזה מתקרב, אבל כדי להעצים את ההרגשות לכו על הפתעה. אל תספרו שסגרתם סוף שבוע בצימר או ארוחת ערב רומנטית ונסו למצוא משהו שיעסיק אותה ככל היותר לפני. הצעת נישואין מושקעת עם אפקט של הפתעה יכולה לעשות הבדל עצום. 

בסופו של דבר היא אמרה כן? מעולה! זה הזמן לארגן את החתונה שלכם , אז בהצלחה!

סגירת תפריט