אטרקציות מים לילדים ומבוגרים

פסח הגיע ואיתו החיפושים אחרי אטרקציות ופעילויות לילדים. כן זה קשה, אין גן ובית ספר לילדים ואנו ההורים צריכים לצאת מגדרינו למצוא אטרקציות ופעילויות לילדים.

אטרקציות לילדים בשרון

אני גרה ברעננה ולשמחתי יש ביום יום הרבה שפע של פעילויות לילדים באזור השרון. הכי אני מעדיפה אטרקציות טבע לילדים ללכת לשם הדוגמא לאגם הפארק ברעננה וללמד את הילדים על שבעת המינים שמוצגים מסביב לאגם הברבורים בפארק ששם משייטת הגונדולה והספינה שזה תמיד יפה ונחמד. עוד אטרקציות טבע לילדים אני מוצאת בגן התבלינים באזור. נכון אסור לקטוף את התבלינים באגם הפארק אבל מותר לקרוא על התבלין לעצור להריח למשש זה תמיד טוב לרגש ילד שלא חש מגע וריח של אותו התבלין מעולם וזה ממש אטרקציית טבע חדשה לילדים להכיר צמחים ותבלינים חדשים.

אטרקציות גם בחג הפסח

שנה שעברה חג הפסח היה חם נורא . חיפשתי אטרקציות מים לילדים בכדי להפיג את החום התחלנו ליד הבית שוב באגם הפארק ברעננה וטבלנו את רגלינו במזרקה הקטנה ליד הגנים. הגענו בהמשך לפארק מים הממדיון והיה נפלא ושיא החופש היה שעשינו מסלולים בנחלים באזור צפון הארץ זה היה ממש פעילות קיץ כיפית ושמחה לילדים. אז יש שלל אגמים ופארקים באזור השרון וזוהי גם עונה של פריחה. תתפלאו לראות שעל הגבעה הטבעית ליד ביתכם צומחת פריחה מרהיבה זה ממש אטרקציה לילדים קטנים. עשו קטיף חמציצים, שבו על הגבעה ותצפו בציפורים תוך כדי מציצת החמציצים הטעימים. אם זה לא אטרקציה לילדים אז מה כן? כל היום אנו מחפשים אטרקציות ופעילויות לילדים ולעיתים זה נחמד, אבל לפעמים אנחנו שוכחים שהפעילויות לילדים מחכות לנו גם מתחת לבית אצל השכן שהוא חבר, על הגבעה הפרחונית ועוד.


חג פסח מלא השראה עם מבחר פעילויות בטבע ואטרקציות שלא חוויתם.

סגירת תפריט