אטרקציות מים במרכז

כאשר מתחיל החופש הגדול, בחודשים החמים יולי ואוגוסט, פארקי המים השונים מתמלאים לחלוטין במבקרים, משפחות מרובות ילדים אשר מביאות איתן את המנגל, המחצלות והכיסאות, מוזיקה בווליום כמה שיותר גבוה ובשאיפה כמה שיותר אנשים מבני המשפחה במקום אחד. הסיבה לכך היא פשוטה – הרבה לחץ משתחרר ברגעים אלה של קיץ, הטמפרטורות עולות ואיתם מצב הרוח, ויש רצון עז לשחרר מעצמנו את כל הלחץ של השנה שחלפה, החורף הקר שריתק את כל המשפחה לסלון הבית או לחדרים הסגורים, העבודה הלחוצה והלא מאפשרת אשר לא משאירה מקום ליהנות מהרגע ולשכוח כי הכול חולף זמני ולא רציני. פארקי מים, כמו חופי ים או אפילו אגן הכינרת – נמצאים שם בשביל להזכיר לנו, כי גם לאחר חודשים קשים, לחוצים ומלאי בעיות בעבודה, בבית הספר או במסגרות השונות – יש מפלט ליהנות ולשכוח, בדיוק בשביל זה יש לנו אטרקציות מים לילדים ולמבוגרים אשר ימלאו את ליבנו בשמחה, ישכיחו מאיתנו את הבלגאן היום יומי.

אטרקציות מים לילדים

את הלילות בחופשה אפשר להזמין במקומות המציעים צימרים עם ילדים, אפשר לצאת לאטרקציות מהצימר כל בוקר.  אשר אנו מדברים על אטרקציות מים לילדים, לעיתים קרובות אנו מתכוונים לאתרים דוגמת פארקי מים מפורסמים, ימית 200 או המימדיון, בו הילדים יכולים להגיע, לשים את התיק והכפכפים על המחצלות או המגבות של ההורים, ויוצאים לטיול בפארק המים שנגמר רק כאשר אבא עומד עם התיקים על הגב או כפר צופר באוטו ומחכה שהילדים יקפצו פנימה. השהות של ילדים במתחם אטרקציות מים במרכז הוא בעצם משוואה אינסופית, ולא יהיה מישהו שיגיד שמדובר ביותר מדי זמן לבלות בפארק המים כי אין דבר כזה יותר מדי זמן.

אטרקציות מים בטבע:

לפעמים אטרקציות מים לילדים יכולות להיות כלל לא בפאק מים או בפארק שעשועים כלשהו, אטרקציות מים בצפון למשל יכולות להיות לעיתים קרובות מאוד מקומות כמו הירדנית, או אגן הכנרת, בהן הילדים מגיעים ליום שלם או לכמה ימים ולילות, אחראים רק לעצמם ולא לאף אחד אחר, לא מחפשים את המחצלות של אמא ואבא, אלא מגיעים מוכנים לחלוטין ומעבירים במקום לילה או שניים עם אוהלים ובשר על האש, כאשר המים מעבירים את זמנם כשנהיה קצת משעמם, אטרקציות מים לילדים יכולות להיות מאוד מגוונות ושונות, ותלוי מה מחפש אותו הילד שיוצא לחופש ולטיול.

סגירת תפריט