אטרקציות לילדים במרכז

בתור אמא אני מרגישה לעיתים מפוחדת לקראת חג הפסח הקרב ובא ומבחר האטרקציות ופעילויות לילדים שאני צריכה לספק לילדיי.
בגלל מירב ניסיוני חשבתי לנסות לעזור לחברותי בביצה ולתת רשימה חלקית של אטרקציות לילדים בשרון שאני מכירה שעזרו לי להעביר את החג ולהעסיק את ילדיי במבחר פעילויות לילדים באזור השרון:

1. אטרקציות טבע לילדים:

 עשיתי מסלול קטן בין נתניה לחוף געש ומצאתי פנינת פעילות לילדים ללא עלות . במקום יש מסלול טבע והילדים יכולים למצוא שלל אטרקציות טבע לילדים במקום. צמחיות מיוחדות ופריחה מרהיבה עד לעצים הרחבים שמצאנו את עצמנו מטפסים .

2. אטרקציות מים לילדים:

אם מזג האוויר חמים ניתן למלא בריכת גומי בחצר או בגן השעשועים להזמין חבר לפעילות לילדים ולעשות משחקי מים לילדים. זה כיף ,וללא עלות.
עוד אטרקציות מים לילדים ניתן ללכת לאגם הפארק רעננה ולשוט בספינה לילדים ובכלל ליהנות מהאטרקציות ופעילויות לילדים. במקום רכבת, פינת החי, גני השעשועים גני צמחיית שבעת המינים והתבלינים ועוד. ואם תגיעו בערב תוכלו לראות את השייט בגונדולה שזה תמיד חוויה.

3. אטרקציות לילדים באזור השרון:

בכל הקניונים באזור קניון רננים שבעת הכוכבים ,קניון ארנה ועוד ניתן למצוא מבחר אטרקציות ופעילויות לילדים חינמיות. כן אכן עמוס, ועד שיצא האביב ואיתו השמש המלטפת אשמח יותר לצאת לאטרקציות טבע לילדים ,אבל גם זה פיתרון לחופש פסח הארוך.

4. אטרקציות ופעילויות לילדים:

שאנו היינו ילדים ההורים שלנו אספו את הילדים של השכנים והבני דודים וכולנו היינו משחקים משחקי חברה, בעזרת אטרקציות שונות ומעניינות כמו בלונים לאירועים, תופסת, מחבואים ושלל פעילויות לילדים. אז כן יש הרבה אטרקציות לילדים באזור השרון אבל לעיתים כיף להישאר עם חברים, לתת למשחק להמציא את עצמו,לאכול יחדיו, להתלכלך עכשיו העיקר שתהיה ערמת ילדים.

שיהיה חג מלא אטרקציות ופעילויות לילדים שהיו מותשים אך מרוצים . חג שמח!

סגירת תפריט