יום הולדת מקורי לילדים

לבת שלכם חוגגים יום הולדת. היא מדברת על כך כבר בערך 363 ימים. היא כבר הפיקה לקחי שימור – שיפור מיום הולדתה הקודם ויודעת בדיוק מה היא רוצה. היא רוצה בגדול והיא רוצה בכיף. היא רוצה מיוחד והיא רוצה מושלם. היא רוצה את השמש ואת הירח ואת אור הכוכבים. לאחר אינספור שינויי דעה מצידה ומחשבות מה אפשרי מבחינתכם, היום המיוחל כבר ממש מתקרב. אז איך עושים אותה מאושרת? איך מבצעים ארגון ימי הולדת לילדים שישאיר את חותמו עליהם? איך מארגנים יום הולדת מיוחד לילדים? יום הולדת מקורי לילדים?

איך חושבים על רעיונות לאותו יום הולדת מקורי לילדים?

על מנת להצליח בארגון יום הולדת מקורי לילדים, עליכם לצאת מהקופסה, לנסות לחשוב על רעיונות חדשים ומקוריים ולא לפסול שום דבר על הסף. בכלל, כאשר מנסים לחשוב על רעיונות מקוריים אחד השיטות הן לבצע סיור מוחין ירוק ואז אדום- תחילה לחשוב על רעיון אחרי רעיון אחרי רעיון, כשרעיון אחד מוביל לשני ולא פוסלים כלום אלא עורכים רשימה של כל הרעיון.

בכך לא קוטעים את רצף המחשבה. רעיון לא טוב או לא ישים עשוי להוביל לאחר מוצלח. לאחר שהגעתם לכמות מכובדת של רעיונות (70-100 רעיונות) התחילו במלאכת הסינון. סננו ל20, סננו ל10, הגיעו ל4 רעיונות מוצלחים ואז בדקו את רמת היישימות שלהם. לאחר שתכינו את שיעורי הבית על כל אחד מהם- תוכלו להגיע להחלטה מושכלת. חפשו רעיונות באתרי אינטרנט, בהמלצות, חפשו סיפורים. לכו עם נטיות ליבם של ילדכם. אם הם אוהבים רובים- אולי אפשר ללכת לפיינטבול. אם הם אוהבים מטוסים אולי אפשר לארגן טיסה בשמי הארץ.

אל תלכו רחוק מדי בחגיגות יום הולדת מקורי לילדים

כאשר אתם רוצים לארגן יום הולדת לילדים במרכז, זכרו כי ילדים רואים הכל בגדול יותר. עדיף שתתמקדו בדברים הגדולים, אולי עם מספר הפתעות קטנות ושהכל יתרחש ביום מרוכז. באופן זה הילד יחווה את יום הולדתו כחוויה מושלמת, עם התחלה, אמצע וסוף. אין צורך ליצור עודף חוויות, אלא להתמקד בדברים שבאמת יעשו אותו או אותה מאושרים.

סגירת תפריט