יום הולדת מיוחד לילדים

שגרת חיינו מכתיבה לנו כיצד רוב היום שלנו יתנהל. רובינו לא מספיקים להיות בבית ועם המשפחה כפי שאנו רוצים. רובינו אכולים רגשי אשם על כך. יום ההולדת של הבת או הבת זוהי הזדמנות מצויינת לברוח מעט מהשגרה ולחגוג בכיף על כן, אנחנו לא רוצים סתם חגיגה, אנחנו רוצים יום הולדת מיוחד לילדים. אנחנו רוצים יום הולדת מקורי לילדים. אבל, ארגון ימי הולדת לילדים אינו דבר של מה בכך שיכול לבוא בקלילות אלא מומלץ להשקיע בכך מעט מחשבה על מנת להגיע לאותה תחושת ייחודיות וכיף שיזכר.

 

איך עושים יום הולדת מיוחד לילדים?
בכדי להצליח לארגן יום הולדת מיוחד לילדים נדרשת מחשבה. ראשית, עליכם לחשוב על מה הילד רוצה, מה החברים שלו מוצאים כמהנה, איזה סוג של חגיגה מתאימה לגילו. אל תפחדו להתייעץ עם הילד ולנסות להבין מהי שאיפת ליבו לגבי חגיגת יום הולדתו. מה מבחינתו מהווה יום הולדת מיוחד לילדים. לא פשוט לארגן יום הולדת לילדים במרכז או בכל מקום, תפקידכם, כהורים ומבוגרים, הוא לקחת את הרצונות של הילד, שאינם מוגבלים אלא רק ביכולת הדימיון שלו, ולהפוך אותם למשהו ריאלי. לאחר שהילד הבהיר את עמדותיו, נסו לחשוב גם אתם מחוץ לקופסה איך תוכלו להפתיע אותו. חפשו המלצות מחברים ובאינטרנט. יתכן ותוכלו למצוא דרך לחגוג את היום הולדת בדרך מיוחדת (למשל הפעלה מיוחדת, סרט ברכה מיוחד, שילוב בין חגיגה של חברים ובני משפחה), במקום מיוחד (בגן חיות, בלונה פארק, על יאכטה ועוד) או אפילו בחגיגה משפחתית מיוחדת תוך כדי חופשה למשל.

תיעוד יום הולדת מיוחד לילדים
אל תשכחו לתעד את אותו יום הולדת מיוחד לילדים שטרחתם וארגנתם. תוכלו גם לקחת את התיעוד צעד אחד רחוק יותר מאשר מצלמות הסמרטפונים אקראיות אלא להביא צלם מקצועי, לארגן פינת צילום, לארגן הדפסת תמונות על מגנטים (צילום ע"י צלם או שליחה של תמונות שהקהל מצלם בעצמו). גם צילום וידאו ועריכת קליפ יכול להיות זיכרון מיוחד שישאר לנצח. הצילום עצמו גם מהווה אטרקציה בפני עצמה ולא רק זכרון מקסים שיזכר לתמיד. והכי חשוב- פשוט תהנו.

סגירת תפריט