הצעות מקוריות להצעת נישואין

רוצה להציע הצעת נישואין שאי אפשר לסרב לה ? קודם כל טבעת, עכשיו שיש טבעת, אפשר להתחיל לחשוב על דרך להציע נישואין כדי שזו תהיה הצעה מושלמת. כזו שהיא תרוץ לספר לחברות, כזו שתזכרו כל החיים ברגעי האושר של חיי הנישואין. את הסיפור על ההצעה תספרו שתעשו ארגון ימי הולדת לילדים שלכם, בטיסה לחו"ל בירח הדבש ולנכדים בעוד הרבה הרבה שנים. אז איך מוצאים רעיונות להצעות מקוריות להצעת נישואין ? דבר עם חברים שלך, דאג שהם לא מדברים על הנושא יותר מידי כדי שהמידע לא ידלוף ויהרוס את ההפתעה ויחד חשבו על רעיון. לא מוצאים ? עשה חיפוש בגוגל – " הצעות מקוריות להצעת נישואין " , " הצעות נישואין בטבע " או כל רעיון אחר שאולי יתן לך כיוון.

איזה רעיונות יש לנו ?
נישואין ביהדות הינו נושא עמוק ובעל רובדים רבים – לכן אנו מאמינים שהצעת הנישואין צריכה קודם כל להתאים לזוג. אם אתם אוהבים לבלות בבית ולא מתפרעים יותר מידי, אז הצעת נישואין פשוטה, אך מוכנה היטב היא הפתרון עבורכם. אם אתם זוג שאוהב ספורט, לצאת ולבלות, אז מבין הצעות מקוריות להצעת נישואין הכי מתאים לכם לעשות צניחה חופשית כאשר אתה משאיר כיתוב למטה.
עוד אפשרויות שמתאימות לכל זוג- כיתוב באש וכמובן בטיול לחו"ל. דרך מעניינת שעומדת על הפרק מבין הצעות מקוריות להצעת נישואין היא להציע לא במהלך הטיול, שבת זוגתך אולי חושדת בזה, אלא לפני הטיול. כך אתם ממריאים מאושרים ורגועים, ללא מתח באוויר.
אפשרות נוספת היא לערוך ביחד שייט זוגי רומנטי, במהלכו, אחרי קצת יין ובריזה מושלמת, זהו זמן מושלם לשלוף טבעת.


באותה נימה – טיסה זוגית בשמי הארץ היא גם מתאימה.
הצעות מקוריות להצעת נישואין – תמיד חושבים על אפשרות ה"חטיפה", חבר או חברה "חוטף" את כלתך באמצע יום עבודה, קושר לה את העיניים ומגיעים למקום שבו אתה מציע. בטבע, בלונה פארק, עם כיתוב אש או בארוחה רומנטית בבית יחדיו.

סגירת תפריט