ארגון ימי הולדת לילדים

שוב הגיע הזמן הזה בשנה, והילד או הילדה שלכם חוגג או חוגגת יום הולדת. נושא היום הולדת עשוי להעסיק אתכם במספר מישורים. הראשון הוא כמובן מתנת היום הולדת שיקבל/ תקבל הילד/ה המאושר/ת. הנושא השני שיעסיק אתכם הוא איך לחגוג את יום ההולדת. ילדים לרוב דורשים לחגוג פעמיים; הראשונה עם המשפחה והשני עם החברים מהכיתה או חגיגה בגן. נשים לרגע את החגיגה בגן בצד, אבל במידה וילדכם בגיל בית ספר- איך מבצעים ארגון ימי הולדת לילדים שלא רק יהיה יום הולדת מיוחד לילדים, לא רק יום הולדת מקורי לילדים אלא כזה שבמילים פשוטות, יהפכו את ילדכם למאושרים. אז איך עושים יום הולדת כיפי במיוחד לילדכם?

על מה לחשוב באותו ארגון ימי הולדת לילדים?


כשחושבים על ארגון ימי הולדת לילדים, מומלץ להחליט ראשית על מספר נושאים עקרוניים שיכתיבו את מהלך האירוע:
• גיל הילד ואופי החגיגה: ילדים בבית ספר יסודי וילדים בגיל חטיבה ומעלה דורשים לרוב סוג ארגון ימי הולדת לילדים שונה. בגיל היסודי ועד כיתה ד' יש צורך להפעיל את הילדים באופן כלשהו; הפעלה (הפעלת ספורט למשל) או מופע כלשהו שמשתף את הקהל (קסמים למשל). בגיל מבוגר יותר הילדים כבר מעוניינים במסיבת יום הולדת "מסיבתית" יותר הכוללת תקליטן מקצועי. גם במקרה כזה, בגילאים המאוחרים של בית הספר היסודי, מומלץ להכין מספר משחקים מראש כגון חבילה עוברת, עטיפה בנייר טואלט או תחרויות שונות.


• מיקום האירוע: לרוב, ככל שגדלים כך מזמינים יותר אנשים. כלומר, בכיתה א' מזמינים את כל ילדי הכיתה ולאט לאט מכירים עוד חברים ועוד אנשים מהשכבה. מספר מוזמנים הוא דבר ראשון שיש לקחת בחשבון במחשבה האם לערוך את החגיגה בבית. אופי המסיבה ויכולת ההרס של בני הגיל היא המחשבה השניה במחשבה היכן לערוך את האירוע- בבית או מחוצה לו.

• כיבוד וקישוטים: כיבוד וקישוטים: אם ברצונכם לקשט בבלוני הליום או בלונים מיוחדים צרו מראש קשר עם חברה המספקת מגוון בלונים לאירועים וימי הולדת . במידה והינכם מעוניינים בכיבוד מפואר יותר מבמבה או ביסלי, חישבו על כך מראש גם כן.


בכל אופן ולא משנה כיצד תבצעו את ארגון ימי הולדת לילדים במרכז, זכרו לא להעביר לילדים את הלחץ והדאגות ולתת להם להשתחרר ולהנות.

סגירת תפריט