איפה לחגוג יום הולדת לילדים?

הילד גדל בעוד שנה, וחשוב מאוד לחגוג עבורו יום הולדת, גם כדי שירגיש מיוחד, גם כדי שיצבור זכרונות מאושרים וגם כדי שאתם תכלו לחגוג עוד שנה מוצלחת. עכשיו חשוב לעשות מסיבה מוצלחת ומקורית ויש מספר גדול של אפשרויות – יום הולדת לילדים בטבע, יום הולדת במימדיון או בבריכה, יום הולדת בפארק או אפילו מסיבה "רגילה" בחצר שצריך לארגן לה המון פרטים גדולים וקטנים ופתאום התשובה לשאלה " איפה לחגוג יום הולדת לילדים ?" כבר לא כל כך פשוטה.


כמה טיפים

– ראשית, חשוב לגוון, אם כבר ערכתם מסיבה בבית בשנה שעברה, אולי כדאי לעשות משהו שונה השנה ואולי לשתף את הילד בשאלה איפה לחגוג יום הולדת לילדים ?
– אם שנה שעברה כבר עשיתם משהו בחוץ, אפשר ורצוי גם לא להתרחק ולהשתולל כל שנה. אפשר להיעזר ברשת האינטרנט בלמצוא רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים שאפשר לעשות גם בתוך הבית וכך לקבל יום הולדת מקורי ומהנה מבלי להתרחק יותר מידי.

– בכל מקרה, רצוי לשתף את הילד בהחלטה משותפת, ולתת לו חלק בארגון המסיבה (לא להפיל עליו הכל, כן ?), כך הוא לומד אחריות, ארגון ויקבל יותר סיפוק ממשהו שהוא גם לקח בו חלק.

– השאלה איפה לחגוג יום הולדת לילדים צריכה להתמקד בבטיחות הילדים ולא רק הנאה, אופי המתקנים, חכם בשמש וחשיבה על כל האספקטים של הבטיחות צריכה להיות בראש המחשבה שלכם.


אז איך מקבלים רעיונות ?
פשוט חפשו ברשת " איפה לחגוג יום הולדת לילדים " וקבלו כמה רעיונות, מושגים ומחירים. אם החיפוש לא ממוקד מספיק, מקדו אותו בעזרת חיפוש לפי אזור- " איפה לחגוג יום הולדת לילדים בירושלים" או בכל עיר אחרת. לאחר שקיבלתם רעיונות למקומות, צמצמו את האפשרויות שיש לכם לפי התקציב שיש לכם, ואז שתפו את הילד(לא לפני!), כדי לקבל החלטה סופית יחדיו חשוב שתקדישו לפני את היתרונות והחסרונות ובעיקר את עניין ההפעלות והאטרקציות של כל אפשרות. שימו דגש בכל אופן שכל מסיבה שתערכו תהיה בעלת ערך חינוכי, נעשית על ידי מפעילים מקצועיים ובמקום בטיחותי.

סגירת תפריט