מקומות להצעת נישואין בארץ

אז זהו, אתה יודע כבר עמוק בליבך שהיא האחת והיחידה. עכשיו יש לכם דרך ארוכה עד החופה שמתחילה בהצעת נישואים.

המון בחורים בוחרים להציע ליקירת ליבן בחו"ל, בהחלט רעיון טוב, אבל לא תמיד לנו את הזמן והממון לטיול בחו"ל, וגם כדי שזה יהיה מקום שאפשר לחזור אליו ולהיזכר, אפשר וכדאי גם לשמוע על מקומות להצעת נישואין בארץ.

איפה להציע נישואין – מקומות להציע נישואין?

– בין המקומות היפים ביותר בארץ הוא עמק החולה ולכן על עמק זה יש המון מצפים שמאפשרים לכם פשוט לבחור מקום יפה להצעת נישואין בארץ שיעשו את אפקט הוואו.

בדרך כלל מגיעים למצפה לאחר טיול או בסוף שבוע של צימר בצפון, כך שהאווירה בהחלט מתאימה. אנו ממליצים להכין את המקום מראש בעזרת חבר עם כמה נרות (בתוך שקית מיוחדת), יין איכותי ובדרך ללכת על הפתעה –"אולי מישהו מציע כאן נישואין ?"

לבחירה בין המקומות להצעת נישואין בארץ עמק החולה הוא בהחלט בחירה מצוינת ואנו ממליצים על קצת חיפוש ברשת לבחירה של המצפה הכי מתאים והכי יפה.


– אחד המקומות הכי מרגשים שיכולים להיות כאשר חושבים על מקומות להצעת נישואין בארץ הוא נמל התעופה בין גוריון, בדרך לחופשה. למה בדרך ולא בחופשה עצמה? כדי להקל על המתח.

לפני טיול יש צפייה, דיבורים ומחשבות על הנושא, ולעיתים הדבר ממש מעיק עד שזה קורה באמת.

אם הולכים על הצעת נישואין בדרך, מקבלים "כן!" וטסים מלאי התרגשות, אך אם זאת רוגע לטיול בתוך זוג מאורס.

– עם נוף מדברי – בין אם מדובר בעינות צוקים (שהוא בעצם ירוק) או במצפה רמון, בתקופת האביב וגם בסתיו המדבר יכול להיות מקום מדהים ואחד המקומות להצעת נישואין בארץ שבהחלט יכולים להיות מהממים, מקוריים וכייפים. ישנן כמובן עוד דרכים מקוריות להצעת נישואין שאפשר לנקוט בהן, אנו ממליצים בחום על צימר איכותי לפני או אחרי, שעת שקיעה או אפילו זריחה ועדיף כאשר מזג האוויר אידאלי(לא חורף ולא קיץ).

– על חוף הים, בארצנו הקטנה יש חופים מדהימים בשפע – בשרון, בעתלית, באשקלון. סעו לפני, בדקו את השטח והכינו לכם אווירה מתאימה, רק לא לשכוח לנקות אחרי! מזל טוב!

סגירת תפריט