אחרי הקורונה: פעילויות לילדים בחופש הגדול 2020

בין התחזיות האפשריות, ישנה סברה שהקורונה תחלוף במהלך הקיץ, משום שייתכן שהוירוס רגיש לטמפרטורות גבוהות. 

אם סברה זו נכונה, הרי שהחיים ישובו פחות או יותר למסלולם כאשר הטמפרטורות יעלו – במהלך הקיץ, כך שבתקופת החופש הגדול של שנת 2020 יתחילו ההורים לחפש פעילויות מהנות שניתן לבצע עם הילדים – ממש כמו בכל שנה.

החזרה אל השגרה

לאחר שהקורונה תחלוף העולם יפתח שוב, וייתכן מאוד שעם תשוקה גדולה יותר לחזור לשגרה, לצאת החוצה וליהנות בין היתר מבילויים בפארקים – שבטח כבר בשלב זה חסרים לרבים. 

האטרקציות שלנו – חברת גונודלייר, נמצאות בפארק רעננה ובפארק הרצליה. בפארקים אלו יוכלו הילדים וההורים לבלות במגוון פעילויות מהנות ולהרגיש שוב חופשיים – להלך במרחבים הפתוחים, לשמוע את ציוץ הציפורים, לרוץ ולהשתולל כמה שהם רק ירצו וללא הגבלות.

אז מה יש לנו בפארק רעננה?

הפארק שלנו גדוש אטרקציות מהנות, כאשר אחת מהן היא הגונודלייר שלנו. הגונודלייר היא גונדולה בה ניתן לשוט בפארק לצד הברבורים וחיות מים אחרות ששטות באגם. אפשר גם לערוך בה ימי הולדת ולשמח את הילד או הילדה וכל חבריהם. 

במהלך חגיגות ימי הולדת נהנים הילדים מהשייט, שומעים מוסיקה שילדים אוהבים, עוברים ליד מזרקות וצופים על הגנים שנמצאים מסביב לאגם. יש לציין שאפשר גם להזמין מספר ילדים והורים לבילוי (יש לנו מבצעים שמיועדים לקבוצות וכדאי ליהנות מהם).

עוד פעילות משמחת היא רכבת השעשועים שלנו. במהלך הנסיעה ברכבת, נוסעים הילדים במרחב הירוק והנעים, עוברים ליד פינת החי, ממשיכים בנסיעה ליד גני השעשועים ומשם ממשיכה הרכבת אל גן שבעת המינים ובנוסף לכך – לגן הריחות והצלילים. הילדים גם עוברים ליד המבוך וליד אזורים אחרים שנמצאים בפארק.

אטרקציות בפארק רעננה

ומה לגבי פארק הרצליה?

לחברה שלנו יש גם רכבת שנמצאת בפארק הרצליה, גם רכבת זו היא אטרקציה נפלאה עבור הילדים וההורים. 

רכבת פארק הרצליה מסיירת במרחבים הירוקים והרחבים של הפארק היפה. הרכבת מתחילה את דרכה בתחנה שנמצאת ליד גני השעשועים ועוברת ליד בריכות החורף, בהן ניתן לראות את בעלי החיים הרבים שנמצאים באזור. לאחר מכן, ממשיכה הרכבת אל חורשת תפוז ומשם היא חולפת ליד האמפיתיאטרון וליד מתחם המתקנים החדש.

לבלות עם הילדים, לארגן פעילות לקבוצות ולחגוג ימי הולדת בפארקים שלנו

אם אתם מעוניינים לקחת את ילדיכם לבילוי, לחגוג להם יום הולדת בפארקים או לארגן פעילות לקבוצות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם ולהמתיק לכם את חופשת הקיץ. 

תוכלו ליצור אתנו קשר באמצעות הטלפון, על ידי שליחת הודעת וואטסאפ או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונשמח לענות על כל שאלה. 

כמו כן, תוכלו לשלוח לנו הודעה לדף העסקי בפייסבוק – בו תוכלו לצפות בתמונות ולקרוא המלצות. תוכלו גם לצפות בסרטונים שלנו ביוטיוב ולהתרשם מהאטרקציות המהנות שלנו.

 

סגירת תפריט