מקום לחגוג יום הולדת לילדים

לא לכולנו יש חצר ענקית שאפשר לערוך בה מסיבות, ולפעמים הסלון פשוט לא מתאים. וגם אם יש חצר גדולה וסלון, לפעמים צריך לרענן ולחשוב על מקום לחגוג יום הולדת לילדים. מציאת מקום טוב יכול לעשות את ההבדל הקטן, יותר נכון את ההבדל הגדול בין עוד חגיגה לחגיגה מוצלחת במיוחד.

איך בוחרים מקום לחגוג יום הולדת לילדים ?

מקום לחגוג יום הולדת לילדים צריך לענות על כמה דרישות כדי לספק את הקרקע לאירוע פורה:

- מיקום נוח: אם בחרתם ללכת על פארק או בריכה, חשוב מאוד שהמקום יהיה נוח ונגיש להורים של הילדים האחרים, נסיעה ארוכה מידי, מחסור בחנייה וזמן רב על נסיעה יכולים להרוס את החגיגה ולכן כאשר אתם בוחרים מקום לחגוג יום הולדת לילדים – חשבו ראשית על המיקום.

- כל מקום לחגוג יום הולדת לילדים צריך להיות בטיחותי מכל הבחינות , אם מדובר במתקנים אז יש צורך במשגיח צמוד למתקן, אם החגיגה היא בחוץ אז לשים לב שאין קרבה לכביש ובכל מקרה, יש צורך במספיק מבוגרים שישגיחו (אנו ממליצים על מבוגר לכל 6-8 ילדים, תלוי בגיל). בכל אופן כל יום הולדת לילדים בטבע או בחוץ צריך להיות עם שפע של שתייה(בעיקר מים) ואוכל.

- הפעלות ואקרטציות: ילדים הם פעלתניים וקופצניים ולכן יש צורך בלספק להם בידור איכותי ומתמשך (בעדיפות שיהיה מעייף, מבטיח שינה טובה בלילה). אז אם מצאתם מקום לחגוג יום הולדת לילדים דאגו שיהיה שם הפעלות לילדים. יש מקומות שבנויים ונועדו לזה מראש ואפשר למצוא בהם מתנפחים, מתקנים ושפע אטרקציות ואם בחרתם במקום כמו פארק – אפשר להזמין מפעיל או מפעילה שיקפיצו ויבדרו את הילדים בשמחה וללא הוצאה גדולה מידי.

- אפשר, עם מספיק מוטיבציה וזמן, להפעיל את הילדים לבד - רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים תוכלו למצוא באינטרנט ולבלות הפעלה איכותית. אנו ממליצים להיעזר בעוד בני משפחה, בעיקר בני נוער שיכולים להתחבר בקלות לילדים ולבנות כמה הפעלות כדי לגלות גמישות אם הפעלה אחת לא פועלת כפי שצפיתם.

Undefined